BYT JAKO
VÝHODNÁ A STABILNÍ INVESTICE

Vyberte svůj byt na jednom z nejkrásnějších míst Karlovarského kraje a udělejte si dovolenou kdykoliv budete chtít nebo využijte v kombinaci krátkodobých pronájmů jako investiční nemovitost.

Investice do nemovitostí s dlouhodobými výnosy jsou považovány za osvědčený způsob bezpečných, udržitelných a dlouhodobých investic. Vysoká obsazenost pronajímaných bytů zajišťuje výhodnou a poměrně jistou výnosnost investice do tzv. druhého bydlení.

Jednou z takových investiční příležitostí je projekt REZIDENCE TYRŠOVA. V kombinaci se snadnou dostupností do Prahy, Plzně, Chomutova, Božího Daru, Německa, Skiareálu Plešivec,Boží dar a Klínovec patří Karlovarský lázeňský trojúhelník mezi nejnavštěvovanějších lázeňské lokality pro zimní i letní rekreaci.
Projekt REZIDENCE TYRŠOVA nabízí zajímavou možnost investice do bytů v samém centru lázeňského města spojených se zajímavým ročním výnosem z turistického pronájmu a s výhledem na růst kapitálové hodnoty nemovitosti.

Zajišťuje provoz a správu bytů v Karlovarském Kraji a i v REZIDENCI TYRŠOVA. V případě zájmu nabízí vlastníkům ve spolupráci s ověřeným a stabilním partnerem služby spojené s obsazováním klienty včetně ubytování, fakturace, předání klíčů až po samotný úklid.

UKÁZKA INVESTIČNÍHO PRONÁJMU

Příklad výpočtu výnosu Apartmánu 2+kk

Byt 2+kk o podlahové ploše 54,2 m2, k němuž dále náleží sklep a vyhrazené venkovní stání. Konečná cena apartmánu je 6.578.000 Kč. Budeme počítat obsazenost 83% v období prosinec až březen a 59% obsazenost ve zbytku roku. Náklady na provoz a pronájem činí cca 20%. Pronájem lázeňského bytu v tomto standardu s garáží pro 4 osoby se pohybuje v rozmezí 1.500 – 3.000 Kč. Jelikož se jedná o velmi atraktivní lokalitu a projekt splňuje nejvyšší standardy, počítáme s cenou pronájmu 2.800 Kč/noc v sezóně a 2.300 Kč/noc mimo sezónu.

Čistý výnos po odečtení nákladů na provoz a pronájem činí 489.850 Kč, což představuje výnos v podobě 7,45%. Návratnost investice je tedy 13 let.*

Byty jsou určeny pro vlastní rekreaci a zároveň pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé sami nevyužívají. Komerční pronájem je dobrovolný a záleží na každém majiteli, jaký model zvolí.

Ceny bytů v lázeňském centru se neustále zvyšují z důvodu velmi obtížné výstavby v samém centru města ve správě UNESCO. Jedná se tak o investici, jejíž hodnota neustále roste v čase.

* Výpočty jsou orientační, vychází však z reálné obsazenosti hotelu ve shodné lokalitě.

POPTAT BYT